ВИРОБНИЦТВО МІНЕРАЛЬНОЇ ВОДИ "РЕГІНА"

Шлях до свого споживача мінеральна вода "Регіна" починає із підземного озера в заповідній екологічно чистій зоні українського Поділля біля села Житники Мурованокуриловецького району Вінницької області. Із глибини 137 метрів під природнім тиском вода піднімається на поверхню. Важливим фактором користі мінеральної води є її насичення мінералами та мікроелементами без штучного пришвидшення, тому насосне обладнання, як спосіб значно пришвидшити об'єм випущеної продукції, на заводі "Регіна" не використовується.

Самоплином мінеральна вода збирається в ємностях спеціальних інжнерних конструкцій - каптажів, головна мета яких забезпечити збір води без доступу до неї будь-яких природніх чинників. Заповнюючи ємності каптажів, мінеральна вода по спеціальному трубопроводу із нержавіючої сталі біжить 7 км до заводу "Регіна" в сусідньому із Житниками населеному пункті Муровані Куриловці. 

На заводі мінеральна вода проходить лише механічну та бактерицидну очистку, оминаючі контакту із хімічними речовинами на шляху від джерела до пляшки. Розлив продукції відбувається на сучасній автоматизованій лінії потужністю до 90 тонн води на добу.

На заводі не використовується технології "домінералізації" води: у пляшки розливається мінеральна вода із тим хімічним складом, що закладений у неї природою. 

Мінеральна вода "Регіна" - це прекрасний продукт, перевірений не одним поколінням подолян. Зараз завод завершує процедуру отримання сертифікатів стандарту якості європейського рівня ISO і розпочинає експансії нашої води в Європу. Впевнений, європейський споживач оцінить цілющі властивості подільської води-легенди.