Завантаження...

Мінеральна вода “Регіна” стала спонсором конкурсу краси “СтудМіс Вінниця – 2019”

Кажуть, що краса врятує світ, а краса в поєднанні з розумом та чіткою громадською позицією не тільки врятує світ, але й зробить його мудрішим та наповненішим.

Днями у Вінниці відбулося справжнє свято краси і студентства. 12 талановитих учасниць із різних вищих навчальних закладів боролися за титул «СтудМіс-Вінниці» та можливість стати учасницею всеукраїнського конкурсу.

Пишаємося тим, що вода «Регіна» стала частиною цього дійства і тим, що наш вибір співпав із вибором авторитетного журі у виборі власної «Міс». Тому саме студентка Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова Вікторія Звонецька отримала не тільки головний титул «СтудМіс Вінниці», але й «Міс Регіна». Ми поспілкувалися з дівчиною, аби дізнатися яку роль у її житті відіграє вода і як вона впливає на зовнішній вигляд. А також, як майбутній медик, Вікторія розповіла про користь води для організму.

— Ні для кого не секрет, що вода є дуже важливим елементом необхідним людському організму: всі знають, що воду необхідно пити щодня і кожному, причому в досить великих кількостях. Тому я кожний свій ранок починаю з двух склянок води та поповнюю свій водний баланс впродовж цілого дня, — розповідає переможниця.

Міс Регіна
Студентка Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова Вікторія Звонецька отримала не тільки головний титул «СтудМіс Вінниці», але й «Міс Регіна»

Вікторія також пояснює роль води у діяльності нашого організму:

— У кожному органі, клітині та системі є свій рівень рН. Вода допомагає регулювати цей рівень, забезпечує нормальну роботу цих систем. Вода є теплоносієм і терморегулятором. Вона поглинає надлишки тепла і видаляє його, випаровуючись крізь шкіру і дихальні шляхи. Отже, вода в житті людини займає дуже важливе місце. Вона бере участь у всіх функціях організму: травленні, обміні речовин, диханні, виведенні токсинів, підтримці температури тіла і цілісності тканин. Тому, необхідно постійно підтримувати нормальний рівень води в організмі.

Вважається, що денна норма споживання води – 2 літри. Але насправді така норма не для всіх. Вікторія розповідає, що необхідна кількість рідини вираховується за простою формулою – 1 літр на кожні 30 кілограм ваги.

— Моя денна норма – 1,5 літри і я її дотримуюсь. Це дозволяє підтримувати пружність та еластичність шкіри та попереджує появу вікових змін та зморшок. А також вода завжди вважалася і вважається найкращим засобом для очищення шкіри. Саме тому водні процедури грають дуже важливу роль в догляді за нею. Здорове життя починається з простих кроків: пити воду та правильно харчуватися, проводити час на свіжому повітрі та багато рухатися, а також бувати з рідними людьми якомога частіше. А також пам’ятати про вчасне лікування і профілактику захворювань, та і просто – насолоджуватися кожною миттю життя!, — додає дівчина.

Колектив заводу “Регіна” в свою чергу ще раз вітає Вікторію з перемогою та пишаємося, що така розумна, свідома та красива дівчина тепер носить титул «Міс Регіна».